فستیوال بین المللی فیلم کوتاه "ساندنس" - آمریکا

جشنواره فیلم ساندنس یکی از معتبرترین و مهم ترین جشنواره های سینمایی جهان است که به عنوان یک ویترین بزرگ برای سینمای مستقل عمل می کند. ساندنس که در سال 1978 توسط رابرت ردفورد تأسیس شد، چشم انداز فیلمسازان از سراسر جهان و رسانه های داستان سرایی را جشن می گیرد. این جشنواره هر ساله در ماه های ژانویه تا فوریه در پارک سیتی، سالت لیک سیتی و کوه های اطراف یوتا برگزار می شود.

ساندنس بیش از 120000 شرکت کننده را گرد هم می آورد تا بیش از 120 فیلم بلند مستقل جدید از فیلمسازان اولین بار و نوظهور را در کنار آثار کارگردانان مطرح ببینند. این جشنواره ویژگی‌های روایی، مستند، فیلم‌های کوتاه، محتوای اپیزودیک و آزمایش‌های New Frontier در واقعیت مجازی و افزوده، هنرهای بصری، و رسانه‌ای را به نمایش می‌گذارد. این مجموعه برای برجسته کردن داستان سرایی متمایز از صداهای جدید و دیدگاه های متنوع تنظیم شده است.

طی سال‌ها، ساندنس کار بسیاری از فیلم‌سازان برجسته، از جمله کوین اسمیت، کوئنتین تارانتینو، استیون سودربرگ و رایان کوگلر را راه‌اندازی کرده است و سکوی پرتابی برای روندها و سبک‌های جدید در سینمای مستقل است. این جشنواره همچنین 280000 دلار جایزه برای فیلم‌هایی که در جشنواره به نمایش در می‌آیند، برای حمایت از کارهای هنری نوآورانه اهدا می‌کند.

مهلت ارسال فیلم های کوتاه در ساندنس 2024 18 اوت 2023 (اوایل) و 1 سپتامبر 2023 (رسمی) است. برگزیدگان فیلم در اوایل نوامبر 2023 اعلام می‌شوند و جشنواره در 19 ژانویه 2024 آغاز می‌شود. جوایز مسابقه در مجموع 280000 دلار به افتخار آثار هنری نوآورانه اهدا می‌شود.

جشنواره فیلم ساندنس با 41 دوره تاکنون به عنوان یک پلت فرم حیاتی برای داستان سرایی مستقل عمل می کند. برای فیلمسازان و هنرمندان آینده دار، کسب مقبولیت و قرار گرفتن در ساندنس می تواند برای یافتن توزیع، حمایت مالی و توجه گسترده تر برای کارهای خلاقانه آنها مفید باشد. به‌عنوان حامی رسمی فیلم‌های مستقل، Falch Films می‌تواند به ارتباط فیلمسازان علاقه‌مند با جشنواره فیلم ساندنس کمک کند و از آنها در فرآیند درخواست و ارسال حمایت کند.

Stay in Touch

Copyright 2024 © All rights Reserved. Design by Falch Films