نگاهی به مراحل پخش فیلم با فالش

بززسی کلی مراحل اساسی پخش آثار شما با فالش

برای شروع شما فیلم خود را برای ما ارسال می کنید تا ما آن را بررسی و بازبینی کنیم. پس از بررسی و ارزیابی، ما به شما بازخورد می دهیم که آیا فیلم شما پتانسیل شرکت در فستیوال های جهانی را دارد یا خیر. در این فرایند پتانسیل های احتمالی اثر شما توسط تیم ما تخمین زده می شود تا فیلم خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید و از فرصت شرکت در فستیوال های جهانی بهره مند شوید.

 داوران تیم ما نظرات فنی و پیشنهادات خود را ارائه می کنند تا به بالا بردن کیفیت فنی و تکنیکی فیلم کمک کنند. بازخورد فنی در فیلم به نقد و بررسی هایی اشاره دارد که به استفاده از الگو های قابل اجرا  توسط فیلم سازان برای بهبود بخشیدن اثرشان در موارد تکنیکی استفاده می شود. به عبارت دیگر، این روش به فیلم سازان کمک می کند تا بهبودهای لازم را در موارد فنی و تکنیکی از قبیل جزئیات دیداری، صداگذاری و نورپردازی خود شناسایی کرده و در صورت تمایل در اثر خود اعمال کنند.

 ما با تحلیل اثر و جامعه ی هدف آن و با دورنگاهی به بازار و شرایط فعلی سینما، استراتژی‌های مختلفی را برای پخش هر فیلم کوتاه را در فستیوال ها بررسی و ارائه می‌کنیم. این استراتژی‌ها شامل تعیین فستیوال‌های مناسب برای ارائه فیلم، تعیین هدف و مخاطبان هر فستیوال، ارزیابی هزینه‌های مربوط به شرکت در فستیوال، و تعیین روش پخش و فعالیت‌های تبلیغاتی مورد نیاز برای جذب تماشاگران و افزایش شناخت فیلم می‌باشد.

 • پس از تایید استراتژی پیشنهادی پخش فیلم، متریال های اساسی فیلم از فیلمساز دریافت می شود که شامل:
  1. فایل اصلی و با کیفیت فیلم به همراه انواع فرمت ها مانند ProRes

 1. زیرنویس فیلم به زبان های مختلف

 2. Trailer فیلم

 3. Poster انگلیسی و فارسی فیلم

 4. Press Kit فیلم شامل خلاصه فیلم، بیوگرافی فیلمساز و بازیگران و غیره

 5. موسیقی متن فیلم (در صورت استفاده از موسیقی سفارشی)

 • پس از دریافت متام متریال ها، قرارداد همکاری رسمی بین تیم ما و فیلمساز امضا می شود که شامل مواردی مانند: حق پخش فیلم، سهم از درآمد فیلم، مدت همکاری و غیره است.

 • 7. سیناپس 3 خطی فیلم
 • 8. statement کارگردان (انگیزه نامه)
 • 9. عکسهای صحنه و پشت صحنه
 • پس از امضای قرارداد، فرایند پخش فیلم آغاز می شود.

این یعنی شروع یک سفر هیجان‌انگیز برای ارائه فیلم شما به جهان!
پس از طی کردن مراحل فوق، تیم پخش فیلم ما، با استفاده از آخرین فناوری‌های رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی، قادر است بهترین فرصت را برای شناسایی این فستیوال‌ها و فرصت‌های استراتژیک در سراسر جهان فراهم کند. هدف اصلی فالش، نه تنها این است که فیلم خود را به جهانیان معرفی کند، بلکه در برابر موفقیت فیلم شما در فستیوال‌های جهانی به‌عنوان راهی برای کشف و تولید استعدادهای سینمای پیشرو خود را به‌نمایش بگذارد.

ارتباط با ما

Phone: + 989910896384
Adress: Iran, Tehran
MON-FRI 09:00 - 19:00, SAT-SUN 10:00 - 14:00