فالش فیلم


فالش فیلم

پخش بدون واسطه ی فیلم شما!

ما، در فالش فیلم، هدف مهمی را دنبال می کنیم: ایجاد اتصالی بی‌بدیل و قوی‌تر بین فیلمسازان و جهان سینما. ما معتقدیم که هنر، به عنوان یک زبان بین‌المللی، قادر است فرهنگ‌ها و جوامع را به هم پیوند دهد و با پاسخ به نیازهای انسانی و اجتماعی، ارتباطی عمیق و بی‌دریغ را برقرار کند.
در عرصه پخش فیلم، تمایل جهانی به ارتباط مستقیم با افراد حقیقی رو به رشد است و نیاز به نهادهای مزاحم کاهش یافته است. در فالش فیلم، ما با شفافیت و بدون هیچ واسطه‌ای، فیلم‌های شما را به صورت مستقیم و بدون محدودیت به درگاه‌های جهانی وب ارائه می‌دهیم. شما به عنوان فیلمسازان، بدون اینکه تحت لیبل یک شرکت ایرانی ظاهر شوید، با نام و برند خودتان وارد درگاه‌ها و فستیوال‌های سینمایی می‌شوید. این رویکرد منحصر به فرد، شما را قادر می‌سازد تا به طور مستقیم و با اعتماد به نفس، ارزش و کیفیت فیلمتان را به جوامع سینمایی جهانی ارائه کنید.
با ورود به فالش فیلم، شما تنها فیلمساز نیستید؛ بلکه بخشی از یک جامعه بزرگتر هنرمندان و فیلمسازان هستید. ما در فالش فیلم، با ایجاد صفحه‌های شخصی و قابل سفارشی‌سازی، به شما امکان می‌دهیم تا به آخرین وضعیت پخش فیلمتان در جشنواره‌ها دسترسی داشته باشید. اطلاعات کلی، تریلر و سیناپس فیلمتان به صورت مینیمال و جذاب در صفحه شخصی شما نمایش داده می‌شود. همچنین، با استفاده از اطلاعات خودتان به زبان‌های فارسی و انگلیسی، صفحه فیلم شما سئو می‌شود و رتبه بالاتری در موتورهای جستجو خواهد داشت.
ما در فالش فیلم، با همکاری تیم پست پروداکشن، امکانات و خدماتی را در زمینه تدوین، اصلاح رنگ و صدا، میکس صدا و نهایی سازی به شما فیلمسازان ارائه می‌دهیم. ما درک کاملی از اهمیت جشنواره‌ها و فرصت‌هایی که در سراسر جهان برای فیلمسازان ایجاد شده است، داریم. با دیتابیس فالش فیلم و استفاده از استراتژی‌های متنوع و پیشرفته، بهترین گزینه‌های پخش بر اساس تقویم جشنواره‌ها را برای فیلمتان ارائه می‌دهیم.
با فالش فیلم، شما به عنوان یک فیلمساز حرفه‌ای، به دنیای بزرگتری از فرصت‌ها و ارتباطات دسترسی خواهید داشت. هدف ما، ایجاد ارتباطی بی‌نهایت بین هنرمندان و جوامع سینمایی جهانی است. با فالش فیلم، هنر شما به عنوان یک زبان بین‌المللی، ارتباطات قوی‌تر و عمیق‌تری را ایجاد خواهد کرد و دنیا را با آثار هنریتان به دید گسترده‌تری خواهد نگریست.

Copyright 2018 © All rights Reserved. Design by Falch Films